Nørrebro 1 – (Mesterrækken)
27/10 NB1 vs BM3
18/11 K41 3 vs NB1 (Mellemtoftevej 11-Bent Larsens Plads, 2500 Valby: kl 19:00)
8/12 NB1 vs Valby1
14/1 Lyngby-Virum1 vs NB1 (DTU, Adgangskursus, Akademivej, Bygning 358: kl 19:00)
26/1 NB1 vs Herlev1
19/2 Brønshøj3 vs NB1 (Frederikssundsvej 118 A, 2700 Brønshøj: kl. 19:00)
7/3 NB1 vs Fr.berg2 (Tapeten: Magleparken 5, 2750 Ballerup: kl. 13:00)

1. Jørgen Hvenekilde 2073
2. Peter Wieth-Klitgaard 2076
3. Bent Vestergård 2107
4. Casper Olsen 2042
5. Thore Nyboe Jensen 2030
6. Thomas Kirknel 1999
7. Paul Bridgwater 1974
8. Jonel Balnozan 1932
Snit 2029
Holdleder: Thore 26180906 thorenjensen@gmail.com
Hjemmekampe: Mandage kl. 19:00

Nørrebro 2 – (1. Række, Gr. 2)
29/10 Fr.berg3 vs NB1 (Nordre Fasanvej 81,2000 Frederiksberg: kl 19.30)
17/11 NB2 vs Herlev2
11/12 Odysseus2 vs NB2 (Frødings Alle 8A, 2860 Søborg: kl 19:00)
12/1 NB2 vs Seksløberen1
27/1 Musik1 vs NB2 (Sankt Annæ Gymnasium, Sjælør Boulevard 135, 2500: kl 18:45)
16/2 NB2 vs K41 4
7/3 Øbro3 vs NB2 (Tapeten: Magleparken 5, 2750 Ballerup: kl. 13:00)

1. Anders Vælds 1918
2. Thomas Varming 1899
3. Christian C. Strachan 1870
4. Jens Kristian Sørensen 1867
5. Carsten Randløv 1834
6. Jan Torp Nielsen 1813
7. Olav Kallenbach 1801
8. Bjarne M. Henriksen 1750
Snit 1844
Holdleder: Bjarne M Heniksen, 60683974, brhamses@gmail.com
Hjemmekampe: Mandage kl. 19:00

Nørrebro 3 – (1. Række, Gr. 1)
30/10 NB3 vs Tårnby1
18/11 Jernbanen1 vs NB3 (Blushøjvej, 2450 København NV Den gamle stationsbygning, indgang i gavlen: kl 19.00)
9/12 Hvidovre1 vs NB3 (Strandmarkens Fritidscenter, Indgang B (i gården til venstre). Op ad trappen og til højre. Hvidovre Enghavevej 2, 2650 Hvidovre:  kl 19:00)
15/1 NB3 vs Vestegnen1
26/1 Brøndby1 vs NB3 (Brøndby Møllevej 37, 2605 Brøndby: kl 19:30)
19/2 NB3 vs Damhus1
7/3 Odysseus3 vs NB3 (Magleparken 5, 2750 Ballerup: kl. 13:00)

1. Frode Greisen 1752
2. Morten Ree 1752
3. Kim Secher Andersen 1748
4. Asger Sandal Jeppesen 1736
5. Leif Jürgensen 1699 1821
6. Henning Christensen 1683
7. Jacob Steen Printzlau 1631
8. Simon Stibolt Jensen 1541
Snit 1692
Holdleder: Jacob Printzlau, 60630045, printzlauskak@gmail.com
Hjemmekampe: Mandage kl. 19:00

Nørrebro 4 – (2. Række, Gr 1)
27/10 Posten1 vs NB4 (Bernstorffsgade 38A gennem porten i venstre side opg. 6A 2. sal 1577 København V: kl 19.00)
20/11 NB4 vs Hvidovre2
11/12 NB4 vs Brønshøj4
14/1 Fr.berg4 vs NB4 (Nordre Fasanvej 81, 2000 Frederiksberg: kl 19:30)
29/1 NB4 vs Amager1
17/2 Damhus3 vs NB4 (Foreningshuset. Højnæsvej 63, 2610 Rødovre: kl 19:30)
7/3 NB4 vs Hvidovre2 (Magleparken 5, 2750 Ballerup: kl. 13:00)

1. Jørgen Holmstrøm Nielsen 1641
2. Henrik Høybye 1498
3. Aage Niels Christensen 1444
4. Jonbert Marius Sune Jensen 1349
5. Andreas Skovgaard 1341
6. Emil Skovgaard 1281
7. Arn Holland 1257
8. Emmet Smith 1214
Snit 1378
Holdleder: Jørgen Holmstrøm, 53122085, joergenholmstroem@googlemail.com
Hjemmekampe: Torsdage kl. 19:00