Nørrebro 1 – (Mesterrækken)

28/10
13/11
9/12
13/1
27/1
20/2
15/3
NB2 Lyngby-Virum1 Herlev1 Øbro2 Vestegnen1 Brønshøj3 Fr.berg2
Hjemme Ude Hjemme Ude Hjemme Ude Tapeten

1. Bent Vestergård    2089
2. Jørgen Hvenekilde 2083
3. Casper Olsen        2029
4. Thomas Kirknel     1973
5. Jonel Balnozan     1962
6. Thore N. Jensen   1960
7. Martin K Willerup  1958
8. Jens K. Sørensen 1924
Holdleder: Thore 26180906 thorenjensen@gmail.com
Hjemmekampe: Mandag kl. 19:00

Nørrebro 2 – (Mesterrækken)

28/10 14/11 12/12 13/1 30/1 20/2 15/3
NB1 Fr.berg2 Lyngby-Virum1 Herlev1 Øbro2 Vestegnen1 Brønshøj3
“Ude” Hjemme Hjemme Ude Hjemme Ude Tapeten

1. Paul Lubson               1866
2. Carsten Randløv        1858
3. Thomas Varming        1850
4. Olav Kallenbach          1769
5. Kim S. Andersen         1758
6. Christian C. Strachan 1757
7. Frode Greisen             1750
8. Bjarne M. Henriksen    1690
Holdleder: Bjarne 60683974 brhamses@gmail.com
Hjemmekampe: Torsdage kl. 19:00

Nørrebro 3 – (1. Række, Gr. 2)

30/10 11/11 10/12 13/1 28/1 17/2 15/3
Fr.berg4 Seksløberen1 Gladsaxe1 Damhus1 BMS3 Odysseus2 Herlev2
Ude Hjemme Ude Hjemme Ude Hjemme Tapeten

1. Leif Jürgensen         1729
2. Thor Dam                1704
3. Jan Torp Nielsen     1672
4. Jacob Printzlau       1669
5. Lars Erik Zwisler     1635
6. Erik Møllmann          1581
7. Asger S. Jeppesen  1574
8. Henrik Høybye         1565
Holdleder: Jacob Printzlau 60630045 printzlauskak@gmail.com
Hjemmekampe: Mandage kl. 19:00

Nørrebro 4 – (1. Række, Gr 1)

31/10 11/11 10/12 16/1 30/1 20/2 15/3
Fr.berg3 Tårnby1 K41 4 Amager1 Valby1 Musik1 Brøndby1
Hjemme Ude Ude Hjemme Ude Hjemme Tapeten

1. Henning Christensen  1653
2. Tommy M. Eriksen     1502
3. Aage N. Christensen  1487
4. Jørgen H. Nielsen        1475
5. Jens Amstrup-Jensen 1458
6. Henri Schnurre            1421
7. Jonbert M. S. Jensen  1377
8. Leon Askov                  1083
Holdleder: Jens Amstrup 31150707 jaj@dir.dk
Hjemmekampe: Torsdage kl. 19:00

Nørrebro 5 – (4. række)

13/11 9/12 13/1 28/1 20/2
Fr.berg 5 Valby 3 BMS 5 K41 5 Valby 4
Ude Hjemme Hjemme Ude Ude

5. holdet (4. række)
1. Güney Ozcan 1498
2. Babak Vakili 1400
3. Christoffer K.Hansen 1187
4. Nitesh Parwana 1300
Holdleder: Güney Ozcan 29212541 guneyozc@gmail.com
Hjemmekampe: Mandage kl. 19:00