Frederiksberg 2 vs NB3

Hvornår: marts 18, 2023 kl. 13:00 – 17:00

Vejlebrovej 45 Brohuset 2635 Ishøj

NB3 vs Frederiksberg 3

Hvornår: februar 27, 2023 kl. 19:00 – 23:00

 

NB3 vs Brøndby 1

Hvornår: januar 16, 2023 kl. 19:00 – 23:00

 

Gentofte 1 vs NB2

Hvornår: december 8, 2022 kl. 19:00 – 23:00

Hellerupvej 22-24 Hellerup – 2900 Byens Hus, kantinen

NB3 vs ØBRO 5

Hvornår: november 14, 2022 kl. 19:00 – 23:00

Skak for sjov 1

NB2 vs Brøhøj 3

Hvornår: marts 18, 2023 kl. 13:00 – 17:00

Fællesrunde Vejlebrovej 45 Brohuset 2635 Ishøj

Øbro4 vs NB2

Hvornår: februar 27, 2023 kl. 19:00 – 23:00

Rosenvængets Alle 31 Kld København Ø – 2100

NB2 vs Valby 1

Hvornår: februar 2, 2023 kl. 19:00 – 23:00

 

Hvidovre1 vs NB2

Hvornår: januar 19, 2023 kl. 19:00 – 23:00

Hvidovre Enghavevej 2 Hvidovre – 2650 Strandmarkens Fritidscenter opgang B

NB2 vs Lyngby-Virum 1

Hvornår: december 8, 2022 kl. 19:00 – 23:00

 

Øbro2 vs NB2

Hvornår: november 14, 2022 kl. 19:00 – 23:00

Rosenvængets Alle 31 Kld København Ø – 2100 Rosenvængets Alle 31 Kld

JPG (Skak for Sjov arrangeret)

Hvornår: november 6, 2022 kl. 09:30 – 15:00

Mere info følger.

NB2 vs BMS3

Hvornår: november 3, 2022 kl. 19:00 – 22:30

 

JGP i samarbejde med Skak for Sjov

Hvornår: november 6, 2022 kl. 09:30 – 15:00

JGP 9:30 – 15:00 i samarbejde med Skak for Sjov søndag d. 6/11.

NB1 vs BMS2

Hvornår: marts 12, 2023 kl. 12:00 – 16:00

Marienlyst Alle 2, Bygn 11, 2 sal Helsingør – 3000 .Skolen i Bymidten (Afdeling Byskolen)

NB1 vs Hillerød 2

Hvornår: februar 26, 2023 kl. 12:00 – 16:00

 

NB1 vs Bornholm

Hvornår: januar 29, 2023 kl. 12:00 – 16:00

 

Helsingør vs NB1

Hvornår: januar 15, 2023 kl. 12:00 – 16:00

Marienlyst Alle 2, Bygn 11, 2 sal Helsingør – 3000 .Skolen i Bymidten (Afdeling Byskolen)

Sjølsø 1 vs NB1

Hvornår: december 4, 2022 kl. 12:00 – 16:00

Johan Mantziusvej 7 A Birkerød – 3460 Mantziusgården

Skak for Sjov1 vs NB1

Hvornår: november 13, 2022 kl. 12:00 – 16:00

Falkoner Allé 36, kld. Frederiksberg – 2000 Bedre til Skak